Авторизуйтесь, чтобы добавить новый отзыв!

Невероятно красивый город, со своим особенным колоритом. Особенно рекомендую оказаться вечером на холме и смотреть на невероятную подсветку города

6
Раскрыть

One love… Обожаю Будапешт, этот город влюбляет в себя с первого взгляда. Набережная Дуная в свете ночных огней невероятна красива, выглядит очень сказочно и грандиозно. В Будапеште была 2 раза, летом поезду еще) В 2016 случайно попали на Redbull Airrace. Авиашоу на Дунаем-невероятное зрелище!!! В 2017 были на FINA 2017 остались под большим впечатлением от уровня организации, масштабности мероприятия и при этом очень-очень доступных цен! Если Вы любитель архитектуры, красивых панорамных видов, термальных купален и в поисках недорогого и запоминающегося отдыха, то Вам в Будапешт! :-)

Раскрыть

“Szia!” from Budapest trip by Vodafone.
Будапешт – стара туристично-курортна столиця Угорщини. І це багато, що пояснює. Місто просто проникнуте духом Європи. Кожен будинок унікальний і можна писати про нього книги. Дуже багато стилів намішано, але намішано правильно і гарно. Отримуєш концетровану картинку стилів Європи перед собою. Зарахунок цього, прогулянки перетворюються на величезні екскурсійні тури, адже за кожним кварталом відкривається щось нове і непередбачуване. Єдине що трохи може приземлити, так це місцеві бомжі. Вони сплять на лавках, на газонах і біля вікон бутиків, але вони дуже мирні і колоритні. Місто, може бути місцями бруднувате, але це як частина історії Старої Європи. Тому ці деталі не перекреслюють красу і дух міста. В місті дуже комфортно і безпечно знаходитись, як вдень так і вночі.
Місцеві звикли до туристів і проявлять вічливість та допомогу. Навіть тоді, коли ти ще не встиг звернутись за допомогою. Більшість розуміє англійську, що значно знімало мовний барєр.
Вулиці міста наповнені різними кафешками з національними кухнями різних країн. Ціни різняться в залежності від якості сервісу. Тому ціни ресторану можна оцінювати по одягу офіціантів. Нам пощастило відвідати італійську піццерію, місцевий ресторанчик з національню кухньою та східну вегетерівнську кухню, яка здивувала нас своїм меню. Фаст фуд типу МакДональдса подорожче ніж у нас в рази два так точно, але є маленький приємний бонус. Газована солодка вода – безліміт. Тому ми влаштували собі дегустацію газованої води. Вона по різновидам відрізняється від нашої, тому є що спробувати.
Проїзд в транспорті, річ не з дешевих. Проїзд на будь-якому популярному транспорті від 30 грн за одну поїздку. Тому в місті популярні такі транспортні засоби, як велосипеди, сігвеї, ролики, самокати та інші. Для велосипедів взагалі виділена ціла доріжка і їхнім велосипедистам дуже безпечно живеться в місті.
Ціни на продукти майже такі самі, але форінт в 11 разів менший за нашу гривню, тому це трохи «заряжає» мозок.
Хочу подякуати команді Vodafone, яка організувала нас дану подорож. Вечеря на кораблі по Дунаю, це було щось неперевершене. Класична спокійна музика, історичні краєвиди міста, швидкі хвилі Дунаю, світло нічних ліхтарів та зірок, велич мостів над головою та фуршет з національною їжею та вином. Я для себе зрозумів, що коли буду робити зізнання у вічному коханні, то тільки на білому кораблі, ввечері і під білим мостом імператриці з чарівною назвою «Sissi».
Також хочу подякувати всім хто провів дану подорож зі мною, адже скільки ми разом виходили вулиць і мостів, як вдень так і вночі. Хотілось же взяти по максимум від міста, тому трекери телефонів вказували пройдену відстань за 25 км/день. Настрій же був просто на висоті.
Дякую всім за душевність, тепло і підтримку.

Раскрыть